Protective Mist® Micro Spray Disinfectant

protective mist against viruses and bacteria

Protective Mist to pierwszy opatentowany, potwierdzony jakościowo oraz przetestowany dermatologicznie produkt w aerozolu, o potwierdzonej skuteczności przeciwko wirusom i bakteriom.

Skład zawierający czysty etanol, chlorek benzalkoniowy i kwas rozmarynowy pozwala zabić wirusy i bakterie w kilka sekund.

Innowacyjna receptura nie tylko zabija wirusy, lecz także dba o Twoją skórę regenerując ją i nawilżając.

Produkt w formie aerozolu jest praktyczny. Umożliwia rozpylenie go na skórę, ubrania i przedmioty w Twoim otoczeniu. Tworzy także mgłę ochronną w powietrzu, gdzie wirusy i bakterie zazwyczaj się unoszą. (Warto zapamiętać, że mikroorganizmy znajdują się wszędzie, nie tylko na rękach! Są w powietrzu i na przedmiotach). Forma aerozolu utrzymuje aktywność składników.

Protective Mist z łatwością może być zabrany do torebki, czy kieszeni, bez zmartwień o jego rozlanie się. Jego forma jest także dozwolona w samolotach.

coslab developed Laboratorium CosLab opracowało efektywny, działający natychmiastowo, aktywny system dezynfekcji przeznaczony zarówno do użytku prywatnego, jak i profesjonalnego. Stworzone rozwiązanie jest natychmiastowe, skuteczne oraz jednocześnie delikatne dla skóry.

Jedną z podstaw skuteczności oraz innowacyjności Protective Mist jest prewencja przed rozprzestrzenianiem się w powietrzu wirusów i bakterii poprzez zabijanie ich. Forma aerozolu umożliwia rozpylenie mgły w powietrzu, która dzięki swoim unoszącym się drobinkom pozwala zabić znajdujące się tam wirusy. Ponadto, opadając na przedmioty - może dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, w których niebezpieczne mikroorganizmy mogą się chować. anti viruses

viruses Protective Mist zwalcza wirusy i bakterie z niezwykłą skutecznością i siłą, dezynfekując obejmowaną powierzchnię. W przeciwieństwie jednak do innych produktów na rynku, Protective Mist nie wysusza ani nie rani skóry, a co więcej- regeneruje ją i nawilża pozostawiając przy tym przyjemny zapach.

Protective Mist może być używany do czyszczenia powierzchni i przedmiotów otaczających nas na codzień, do ubrań lub innych podobnych przedmiotów. Produkt tem może być używany tak długo, jak długo jest taka potrzeba. Jego skład jest bezpieczny dla skóry, co pozwala uniknąć skutków ubocznych. skin care

dermatologically tested Protective Mist jest objęty zgłoszeniem patentowym, jest przebadany laboratoryjnie oraz dermatologicznie. Produkt jest polskim wynalazkiem wyprodukowanym wyłącznie z komponentów europejskiego pochodzenia.

capacites personal proffesional

Dostępne pojemności:

100ml aerozol do użytku osobistego.

5000ml do użytku profesjonalnego.